Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.

Prosinec 2008Rachel Brice & Faisal Zedan 2008

22. prosince 2008 v 13:10 | Ghayda |  Videa
Tady ode mě máte další video Rachel Brice - tentokrát s Faisal Zedan, 2008. Snad se vám bude líbitJak jsem se dostala k tribalu?

1. prosince 2008 v 18:58 | Ghayda | 
K tanci jsem se dostala tak trochu díky mým sestrám, když se rozhodly, že začnou chodit na břišní tance. Když ukončily první rok tance, jenž byl provázen zejména úspěšnými soutěžemi, zjistila jsem, že ve skrytu duše doufám v to, že příští rok budu chodit na břišní tance taky. Záviděla jsem totiž sestrám úspěchy na soutěžích a hlavně i to, že si obě našly nové kamarádky v době, kdy jsem zatím žádné neměla.
Přemluvila jsem mamku, abych začala žít svůj taneční život, o kterém jsem v té době ješte vůbec neměla ani tušení...
První rok mě učila lektorka Jana Hovorková, která před rokem učila mé sestry a teď je učí jako pokročilé. tato lektorka mě doprovodila do druhého ročníku, po němž jsem břišní tance opustila a začala chodit na tribal fusion, o kterém jsem se dozvěděla druhým rokem mého učení břišních tanců. Bylo to na soustředění ve Velkém Vřešťově, kde jsem mým sestrám strašně moc záviděla to, že se na onom táboře učily tribal, zatímco já jsem zůstávala v ústraní a sledovala se zájmem Míšu Valáškovou, od roku 2008 mou učitelku tribalu(www.tribalsnake.blog.cz). Pořád ještě jsem ji nepřestala obdivovat a doufám, že někdy budu tak moc dobrá, jako je ona.